niedziela, 23 sierpnia 2015

KOLEKCJA RANITA SOBAŃSKA ZACHWYCA!

HEJKA :)

Dziś kilka słów o mojej ulubionej polskiej projektantce mody,której projekty skradły moje serce i czekam niecierpliwie na jej nową kolekcję,która pojawi się w wybranych sklepach 4F i na http://www.ranitasobanska.com/ oraz http://4f.com.pl/ .A mowa o wspaniałej Ranicie Sobańskiej.
Ranita Sobańska, projektantka, autorka strojów dla polskiej reprezentacji

olimpijskiej. Stworzyła kompleksowe kolekcje olimpijskie na igrzyska
w Vancouver 2010, Londyn 2012, Sochi 2014, obecnie przygotowuje
kolekcję na Rio de Janeiro 2016.

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na Wydziale Projektowania Odzieży w Katedrze Ubioru. Po studiach przeprowadziła się do Krakowa, gdzie najpierw pracowała dla znanej polskiej marki House, a następnie została główną projektantką i dyrektor kreatywną firmy 4F,specjalizującej się w odzieży i akcesoriach sportowych.Od kilku lat, tworzy również swoje autorskie kolekcje by Ranita Sobańska. Swoje kolekcje prezentowała m.in. podczas Fashion Philosophy Fashion Week Poland. Występowała także gościnnie w roli eksperta m.in. w II edycji programu „Project Runway”emitowanego w stacji TVN. Jej projekty są pokazywane przez portale oraz magazyny modowe w kraju i za granicą, w tym na łamach brytyjskiego „Vogue’a”.


Jeździ na nartach i na snowboardzie, w wolnych chwilach uprawia jogę. Pasjonuje się projektowaniem wnętrz.


A teraz zobaczcie kilka zdjęć z najnowszej kolekcji Pani Ranity dla 4F-jestem pod wrażeniem! Projekty zachwycają oryginalnością i nietypowym krojem.W dodatku sportowe i mega kobiece! Zresztą zobaczcie sami:)Prawda,że rewelacja?

A teraz projekty Z KOLEKCJI PANI RANITY NA SEZON JESIEŃ/ZIMA 2015/2016,które chciałabym mieć w swojej szafie-ZAKOCHAŁAM SIĘ :)

TA BLUZA-WSPANIAŁA! 
 BOSKA BLUZA 
  MAGICZNA SPÓDNICA


Z pewnością nie będzie mnie stać na wszystko,ale jedną z tych rzeczy muszę mieć! i już!

Po więcej zapraszam Was na fanpage Ranita Sobańska


oraz 


no i do 4F


BUZIAKI:)

2 komentarze:

  1. Nie znam tej projektantki :) ale muszę przyznać, że rzeczy są godne uwagi.

    OdpowiedzUsuń
  2. nie słyszałam o niej wcześniej ale widać, że kolekcja nieco na sportowo :D

    OdpowiedzUsuń