czwartek, 6 sierpnia 2015

GDY KOMAR UGRYZIE Z POMOCĄ PRZYJDZIE ZAP-IT

Hej:)

Dziś przychodzę do Was z postem na temat ciekawego produktu,a właściwie urządzenia,które pomogło mi pozbyć się swędzenia,bąbli po ukąszeniu komarów.Trochę bałam się tego produktu,a okazał się taki ciekawy.

ZAP-IT ULGA PO UKĄSZENIU KOMARA 


OD PRODUCENTA

ZAP-IT jest rewolucyjnym, kieszonkowym urządzeniem, które niezwykle skutecznie uwalnia od uczucia swędzenia i obrzęku po ukąszeniu komarów, innych insektów, pokrzyw czy meduz!
Nie unikniemy ryzyka ukąszenia przez owady, jednak możemy znacząco zmniejszyć dolegliwości związane z ugryzieniem. Zatem co na ukąszenia komarów i innych insektów? ZAP-IT!
ZAP-IT niemal od razu redukuje zaognienia i uczucie swędzenia. Szczególnie przydatny dla wszystkich, którzy reagują alergicznie na ukąszenia insektów, jak i tych, którzy nie tolerują stosowania środków odstraszających owady!
ZAP-IT jest bezpieczny, malutki, łatwy w użyciu, wolny od chemikaliów i niealergiczny!
ZAP-IT działa przez cienkie tkaniny (koszula, spodnie itp.)!
ZAP-IT - Używanie ZAP-IT jest najprostszą i najbardziej efektywną metodą niwelującą świąd i zapobiegającą drapaniu! W testach klinicznych ponad 90% badanych potwierdziło ustanie uczucie swędzenie już po kilku minutach!
ZAP-IT jest wolny od wszelkich chemikaliów, całkowicie niealergiczny, niewielki i leciutki, zapewnia dyskrecję użycia!
ZAP-IT nie potrzebuje baterii jego stąd żywot jest nieograniczony i zależy wyłącznie od częstotliwości użycia. Używaj go w pracy, w podróży, na wakacjach!
ZAP-IT jest niedrogi!
JAK DZIAŁA ZAP-IT?
Niewielki ładunek elektryczny generowany przez urządzenie, całkowicie bezpieczny dla ciała człowieka, zamyka komórki wokół podrażnionego miejsca. Klikając ZAP-IT kilka razy wokół ukąszenia uzyskuje się efekt hamowania wydzielania się histaminy, która powoduje uczucie świądu. Toksyny zostają zneutralizowane bez negatywnego efektu dla skóry, co zatrzymuje rozwój ogniska zaognienia i uczucie swędzenia. Najbardziej skuteczne jest kliknięcie kilka razy wokół miejsca ukąszenia i 2x w samo jego centrum.
Błyskawicznie niweluje uczucie swędzenia i chęć podrapania się. Likwiduje zaognienia i przebarwienia skóry. Łatwy w użyciu nadaje się do zastosowania na ukąszenia większości insektów.
ZAP-IT nie jest maścią czy preparatem, ale skutecznym urządzeniem w kształcie małego pistolecika świetnie mieszczącego się w dłoni.
CENA: 29,90zł
MOJA OPINIA
Bałam się używać tego urządzenia na początku,gdyż lekko razi prądem,ale już po pewnym czasie da się przyzwyczaić,bo lepsze to niż ciągłe drapanie i swędzenie w miejscu,gdzie dziabnął mnie komar.Urządzenie należy przyłożyć do miejsca ugryzienia i kilka razy nacisnąć.Aby dokładnie Wam wyjaśnić jak działa to urządzenie zacytuję słowa producenta:Niewielki ładunek elektryczny generowany przez urządzenie, całkowicie bezpieczny dla ciała człowieka, zamyka komórki wokół podrażnionego miejsca. Klikając ZAP-IT kilka razy wokół ukąszenia uzyskuje się efekt hamowania wydzielania się histaminy, która powoduje uczucie świądu.Rzeczywiście tak jest,przekonałam się o tym na własnej skórze! To urządzenie niweluje uczucie swędzenia,już nie chce się drapać! O tak-wreszcie urządzenie idealna na ugryzienie przez wstrętne komary! Do urządzenia przypięta jest smycz,dzięki czemu możemy zabrać go ze sobą praktycznie wszędzie.W dodatku niewielkim rozmiarów.A cena również przystępna.Radzę Wam zaopatrzyć się w ten produkt.Pistolet na komary!

POLECAM
POZDROWIONKA

5 komentarzy:

 1. Świetnie wygląda, taki mały ale przydatny gadżet. U nas w tym roku o dziwo nie ma komarów ! Zobaczymy co będzie w przyszłym...

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam, świetna sprawa, ale u mnie nie ma komarów w tym roku:)

  OdpowiedzUsuń
 3. wow świetna sprawa, nie słyszałam nigdy o nim. Dobrze, że tego lata mamy wyjątkowo mało komarów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale ciekawy gadżet :) super ! Pod namiot świetna sprawa !

  OdpowiedzUsuń