wtorek, 28 kwietnia 2015

RELACJA ZE SPOTKANIA BLOGEREK W RYBNIKU CZ.II-UPOMINKI

Hejka Kochani:)

Dziś pokaże Wam upominki,które dostałyśmy na spotkaniu blogerek w Rybniku:) Już się nie mogę doczekać,aż zacznę testować te cudeńka:) Dziękuję raz jeszcze Anitce i Renacie za zorganizowanie dla nas tylu ciekawych prezentów;)

UPOMINKI:)
Upominek od Dominiki z bloga http://www.kosmetykowyswiat.blogspot.com/NASZ PATRON MEDIALNY KOBIETA MAG http://kobietamag.pl/ załatwił dla nas świetne kosmetyki Eveline;) https://www.eveline.eu/


KobietaMag.pl stawia szczególnie na aktywność tych osób, które doskonale wiedzą, że ich głos naprawdę ma znaczenie – dla nich samych, portalu i innych internautek. To dla nich stworzony jest Klub Urody, którego misją jest dostarczanie sprawdzonej wiedzy na temat kosmetyków. Testerką serwisową może zostać każda użytkowniczka, jeśli jest aktywna na portalu lub pisze interesującego bloga lub prowadzi ciekawy kanał na YT. Można pisać własne testy kosmetyków, a także testy kosmetyków otrzymanych z portalu. Za regularne odwiedziny każda zarejestrowana użytkowniczka dostaje punkty, a zatem codzienna lektura zamieszczonych na nim artykułów sprawia, że dysponujemy punktami potrzebnymi do wzięcia udziału w licytacji wybranego produktu lub aukcji dnia. 
Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej to wstąp do Klubu Urody KobietaMag.pl i zostań testerką kosmetyków!Dziękuję raz jeszcze wszystkim sponsorom i dziewczynom:)

14 komentarzy:

 1. Fajna fotorelacja. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne prezenty, Eveline najlepsze!

  OdpowiedzUsuń
 3. ile cudeniek :D miłych testów :D

  http://jzabawa11.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie dzisiaj też post z upominkami:)

  Misio pyszny:D

  OdpowiedzUsuń
 5. Ile dobroci :) Miłego testowania :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale fajne prezenty - miłego testowania! :]

  OdpowiedzUsuń
 7. udanych testów, moje już rozpoczęte :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzięki za miłe spotkanie :) Mam nadzieję, że jeszcze się kiedyś zobaczymy :)

  OdpowiedzUsuń