środa, 29 października 2014

PODUSIA SOVA:)

Hejka Kochani:)

Jak pewnie Wam wiadomo z poprzednich postów niedawno byłam na fantastycznym spotkaniu blogerek w Katowicach,które zorganizowały Anita,Paulina i Emilia.Jednym ze sponsorów była firma Sova 


która podarowała nam 

Poduszkę Antyroztoczowę
Co pisze producent

Poduszkę SOVA zapewnia trwałą ochronę przed alergenami wytwarzanymi przez roztocza kurzu domowego
Poduszkę SOVA wykonano z materiału Evolon® (waga 130 g/m2) - bariery ochronnej dla roztoczy i ich odchodów (alergenów). Specjalna technologia uszycia poduszki zabezpiecza przenikanie alergenów również na szwach. 
Evolon® cechuje wysoka przepuszczalność pary wodnej, odporność na wielokrotne pranie w wysokich temperaturach oraz lekkość i miękkość w dotyku. W procesie produkcji tkaniny zrezygnowano z wszelkiego rodzaju nakładanych warstw oraz laminowania.
Evolon® zapobiega także rozwojowi grzybów.
Skuteczność Evolon® dla alergików potwierdzają certyfikaty wydane przez ECARF (Fundacja Europejskiego Centrum Badań nad Alergiami) oraz TÜV NORD, jak również wyniki badań przeprowadzonych przez niezależne instytucje: Hygiene-Institut des Ruhrgebiets, Gelsenkirchen (Niemcy), IBT Reference Laboratory (USA). Evolon® zatrzymuje ok. 97% cząstek o średnicy 1,0 mikrometra (odchody roztoczy są znacznie większe:10-40 mikrometrów). Przepuszczalność powietrza wynosi 20,0 l / (dm2 * min).
Evolon® nie zawiera szkodliwych substancji i nadaje się do kontaktu ze skórą dziecka, co potwierdza nadany mu znak Öko-Tex®.
Niebieski kolor poduszki to efekt barwienia, któremu został poddany materiał Evolon®. W procesie tym wykorzystano certyfikowane barwniki (Oeko-Tex 100).
Wypełnienie poduszki stanowi kulka silikonowa o średnicy 0,6-07 mm wykonana w 100% z włókien silikonowych. Sprężystość włókniny silikonowej gwarantuje, że poduszka przez długi czas zachowa właściwy kształt. Szczególną właściowością takiego wypełnienia jest zdolność dopasowywania się do kształtu głowy tak, aby zapewnić jak największy komfort snu. Wysoka jakość zastosowanego wypełnienia została potwierdzona certyfikatem Oeko-Tex 100.
%
Poduszkę SOVA można prać dowolnie często w temperaturze do 95°C.Podczas prania nie stosować środków zmiękczających

Moja opinia

Podusia ma śliczny niebieski kolorek,stwierdziłam,że będzie idealna dla mojego synusia,który pojawi się na świecie za 3,5 miesiąca.Co mogę na tą chwilę stwierdzić o poduszce,że jest miękka,leciutka,przyjemna dla skóry,w dodatku taka puchowa.Zarówno mąż jak i ja nie jesteśmy alergikami,więc podusię na dalsze używanie zostawimy synowi,bo jest tak piękna,że już widzę ją w wózku jak główkę na niej ma mój syn:)a podusia będzie chronić go przez roztoczami.Poduszka wypełniona jest w 100% z włókien silikonowych.Producent zaleca pranie jej w temperaturze do 95°C.

Cieszę się,że firma Sova tworzy takie

 produkty,ponieważ coraz więcej osób ma alergie.

Przesłanie firmy

Bezpieczny sen,wolny od roztoczy,dla każdego dziecka!

Do poduszki była załączona urocza książeczka;)BUZIAKI
13 komentarzy:

 1. Dla maleństwa jak znalazł!:*

  OdpowiedzUsuń
 2. Zastanawiam się, czy nie kupić taką dla synka. Wprawdzie nie jest alergikiem, ale lepiej dmuchać na zimne ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wygląda fajnie:). Dla twojego synka zapewne będzie idealna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja właśnie myślę nad zmianą

  P.S. Nareszcie udało mi się wrócić do blogowania, niestety przez brak internetu nie mogłam Ciebie odwiedzać :( za co przepraszam, aktualnie nadrabiam zaległości.....zapraszam również do mnie na nowy pościk ;) www.ilonastejbach.blogspot.com

  Buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Idealna poduszka zarówno dla mnie jak i dla synka,gdyż jesteśmy alergikami...

  OdpowiedzUsuń
 6. Evolinek super :) Poduszka - bardzo fajna rzecz :)

  OdpowiedzUsuń
 7. również mam ją ze spotkania, dałam ją synusiowi mimo, że nie jest alergikiem

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajna podusia. Przydałaby mi się taka, bo jestem alergiczką:)

  OdpowiedzUsuń
 9. świetna sprawa, roztocza nawet osobom które nie są alergikami potrafią zaleźć za skórę...

  OdpowiedzUsuń
 10. przydałaby się :)

  http://jzabawa11.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń